HakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızda
Hakkımızda

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri’nin üretim ve satışına 1998 yılında başlamıştır.

Winsa markalı ürünler, Kocaeli Sarımeşe’de bulunan 34.000 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 40.000 m² arsa üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.
 
Hammaddenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslararası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmekte ve uzman ekipler tarafından kontrol edilmektedir.
 
Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren markamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.
 
Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri 250’ye varan üretici bayisi ve 550’ye yakın satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun fark edilir showroom yapısı, bayilerinin güleryüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Winsa’yı rakiplerinden ayrılan en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.
 
Winsa, nihai tüketicilerin, mimarların ve mühendislerin her türlü beklentisine ve taleplerine yönelik ürün ve sistemler sunmaktadır.  Türkiye’de ilk olarak üretilen 84 mm ve 90 mm profil genişliğine sahip Revotech, Dorado Gold, Dorado Gold serisine uygulanabilen Shield ( alüminyum kapak),  Safir, Carina, Panorama HS 76 ( Hebeschiebe ), Vela Gold ve Vela Sürme Sitemleri, Winstor PVC Panjur ve Winkepenk  olmak üzere 10 ayrı serisi bulunmaktadır. 
 
Ayrıca katlanır kapı, paralel sürme, pivot pencere ve içe – dışa açılan PVC sineklik olmak üzere sistem çözümünü sağlayan 150'nin üzerinde profil tipi ve 16 renk alternatifinin yanı sıra, kalitesi dünya tarafından da kabul edilmiş Winsa markalı ve ithal, her türlü çözüme yönelik donanım seçenekleri yer almaktadır.
 
Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri, kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu serileri oluşturan profillerin üretiminde uluslararası standartlara, EN, RAL ve  TSE normlarına titizlikle uymakta ve bunun yanı sıra, gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte, aldığı sayısız kalite belgesiyle de kalite konusundaki gücünü de kanıtlamaktadır.
 
Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir yandan da değer yaratarak, içinde bulunduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan varlık sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel değer ve prensiplerinden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır. Winsa olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur.