AR-GE ÇalışmalarımızAR-GE ÇalışmalarımızAR-GE ÇalışmalarımızAR-GE ÇalışmalarımızAR-GE ÇalışmalarımızAR-GE ÇalışmalarımızAR-GE ÇalışmalarımızAR-GE Çalışmalarımız
AR-GE Çalışmalarımız

Winsa, markasının sürdürülebilirliğinin garantisi olan “öncü firma” olgusunu koruma amacıyla inovasyona önem vermekte ve yenilikleri ülkemize ilk sunan firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bu amaçla her geçen yıl Ar-Ge’ye ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Sadece profil değil, donanım konusunda da profillerle uyum titizlikle incelenmekte, marka değeri korunmaktadır.

Teknik olarak nihai müşterinin ve mimar/mühendislerin kalite, mukavemet, fonksiyonellik ve maliyet tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, uzun süren tasarım, test, deneme ve kalite kontrol aşamalarından geçirildikten sonra sisteme alınmaktadır.

Winsa Ar-Ge ekibi, dünyada sektördeki  gelişmeleri takip etmek amacıyla Avrupa’daki  stratejik iş ortaklarıyla sürekli olarak bilgi alışverişinde bulunmakta, know-how  sayılacak tüm çalışmaları 2 - 3 yıllık zaman zarfında takip etmektedir.